O MNIE

Nazywam się Magdalena Kalinowska.

Jestem dyplomowaną kosmetyczka, ukończyłam szkołę kosmetyczną jak również wizaż i stylizację.Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w Makijażu Artystycznym. Moją pracę można było za obserwować na Mistrzostwach, targach kosmetycznych w Warszawie i Krakowie, w telewizji TVN, przy współpracy z agencjami modelek i prywatnymi sesjami zdjęciowymi. Jeśli chodzi o kosmetykę profesjonalną interesuje się głównie sprawdzonymi zabiegami dającymi efekty i bezpieczeństwo moich klientów.
Z mojej strony zapewniam pełna dyskrecję, profesjonalne usługi na najlepszych kosmetykach i urządzeniach.

Jestem miłą i otwartą osobą z długoletnim doświadczeniem zawsze przykładam się do swojej pracy w 100%, starannie i dokładnie opracowuję dany zabieg za co również cenią mnie klientki.
Salon mobilny jaki państwu oferuję świadczy usługi kosmetyczne, wizaż i stylizacje.Wybór proponowanych usług został starannie dobrany do państwa potrzeb.

Zabiegi które oferuję są głównie zbudowane na szczególnym zainteresowaniu mojej licznej grupy stałych klientek, które z szerokiego wachlarza usług salonów kosmetycznych najbardziej polecają te zamieszczone w mojej ofercie. Kosmetyki którymi się posługuje są sprawdzone i rekomendowane przez profesjonalistów.

Mobilna kosmetyczka jest luksusową opcją dla osób nie posiadających czasu na wyjścia, klientek ceniących swoją prywatność, kameralną i intymną atmosferę miejsca w którym wykonuje zabiegi, dla mam bez chwili wytchnienia, osób starszych z problemami zdrowotnymi.